Promień: Wyłączony
Promień: km
Set radius for geolocation
post-title Derbowy tydzień za nami

Derbowy tydzień za nami

Derbowy tydzień za nami

Derbowy tydzień za nami

W minionym tygodniu nasze drużyny grające w klasie „A” rozegrały dwie kolejki. 27, która odbyła się 4 czerwca oraz 28, która została rozegrana w dniach 6 i 7 czerwca. Natomiast w klasie „B” w dniu 7 czerwca piłkarze zagrali mecze w ramach 20 kolejki trwającego sezonu piłkarskiego 2014/2015.

W 27 kolejce klasy „A” w derbach gminnych na stadionie w Ścinawie Odra Ścinawa zmierzyła się z Czarnymi Dziewin. Po 90 minutach meczu spotkanie zakończyło się remisem 1:1. W pozostałych meczach Spartanie z Parszowic pokonali na swoim boisku 9:4 Unię Miłoradzice, a Grom Gromadzyń-Wielowieś na wyjeździe pokonał 0:7 Mewę Kunice.

W kolejnych derbach gminnych, w ramach już 28 kolejki, ponownie na stadionie w Ścinawie stanęli naprzeciw siebie Grom Gromadzyń-Wielowieś jako gospodarz meczu oraz Orda Ścinawa. Po bardzo emocjonującej rywalizacji lepsi okazali się piłkarze Odry, którzy wygrali spotkanie 0:4.

W kolejnych meczach na własnej murawie Czarni Dziewin przegrali 0:5 z Prochowiczanką Prochowice, a na wyjeździe Sparta Parszowice zwyciężyła 2:3 z Kryształem Chocianowiec.

W 29 kolejce która odbędzie się 13 i 14 czerwca Czarni Dziewin na wyjeździe zagrają z Relaksem Szklary Dolne, Grom Gromadzyń-Wielowieś zmierzy się z liderem tabeli Prochowiczanką Prochowice, Odra Ścinawa na własnym obiekcie podejmie Dąb Stowarzyszenie Siedliska, a Sparta Parszowice zmierzy się z Błękitnymi Koskowice.

Natomiast w klasie „B” Victoria Tymowa wygrał walkowerem z Odrą II Chobienia, której piłkarze nie dotarli na mecz w Tymowej, a w następnej, 21 kolejce, która odbędzie się 14 czerwca na wyjeździe zmierzy się ze Skarpą Orsk.

Zarówno w klasie „A”, jak i „B” do końca rundy oraz sezonu pozostały już tylko dwie kolejki.

Żeby zobaczyć więcej zdjęć z meczu kliknij w zdjęcie

DSC_0904

Mecz Odra Ścinawa vs Czarni Dziewin. Żeby zobaczyć więcej zdjęć kliknij w zdjęcie

O Paweł Flunt

Jestem zodiakalnym lwem, jak każdy z mojego znaku, jestem trochę typem samotnika żyjącego na krawędzi dwóch przeciwstawnych światów. Gdzie raz się dryfuje, a innym razem brnie do celu. Więcej >>>
Translate »