Promień: Wyłączony
Promień: km
Set radius for geolocation
post-title Zaproszenie na mecz

Zaproszenie na mecz

Zaproszenie na mecz

Zaproszenie na mecz

Już w najbliższy weekend Ścinawa gościć będzie zaprzyjaźnionych piłkarzy z niemieckiego Niemberg. Zawodnicy pierwszej drużyny TSV 1910 Niemberg, w ramach współpracy pomiędzy samorządami oraz klubami piłkarskimi, przyjadą do naszego miasta w piątek. W ten dzień na stadionie miejskim w Ścinawie o godz. 17:00 odbędzie się pierwszy trening niemieckich piłkarzy.

W sobotę, 1 sierpnia o godz. 10:00 trenerzy „TSV 1910 Niemberg” przeprowadzą kolejne, tym razem poranne zajęcia ćwiczeniowe. Jednak głównym wydarzeniem wizyty gości z Niemiec będzie *mecz, który rozegrany zostanie w sobotę o godz. 18:30 na stadionie* z gospodarzami obiektu, drużyną MKS „ODRA”.

Do tej pory nasze miasto gościły zespoły młodzieżowe z Niemberg, tym razem po raz pierwszy na ścinawskiej murawie zmierzą się seniorzy.

– Już w najbliższą sobotę serdecznie zapraszam wszystkich sympatyków piłki nożnej na ścinawski stadion do obejrzenia meczu towarzyskiego i kibicowania drużynom. Zachęcam również do obserwowania treningów Odry i TSV- mówi Jacek Wołoch, prezes ścinawskiego klubu.

Na międzynarodowy mecz zaprasza również burmistrz Krystian Kosztyła – bardzo gorąco zachęcam miłośników piłki nożnej do obejrzenia spotkania. Zapowiada się ciekawy pojedynek, to kolejny sprawdzian możliwości ścinawskiego zespołu przed oficjalnym rozpoczęciem nowego sezonu piłkarskiego, który startuje już 15 sierpnia- mówi burmistrz.

08-01-mecz_z-tsv

O Paweł Flunt

Jestem zodiakalnym lwem, jak każdy z mojego znaku, jestem trochę typem samotnika żyjącego na krawędzi dwóch przeciwstawnych światów. Gdzie raz się dryfuje, a innym razem brnie do celu. Więcej >>>
Translate »