Promień: Wyłączony
Promień: km
Set radius for geolocation
post-title Rozpoczęcie nowego sezonu Karate Olimpijskiego w Ścinawie

Rozpoczęcie nowego sezonu Karate Olimpijskiego w Ścinawie

Rozpoczęcie nowego sezonu Karate Olimpijskiego w Ścinawie

Rozpoczęcie nowego sezonu Karate Olimpijskiego w Ścinawie

Komisja MKOL postanowiła, że sportowe karate za cztery lata będzie oficjalnie nową dyscypliną olimpijską w Tokyo. Goju Ryu będzie więc miało swój debiut na najważniejszej imprezie sportowej świata. W Ścinawie od wielu lat istnieje sekcja, która ciągle zaprasza nowych adeptów sztuk walki w swoje szeregi.
– Dwa dni przed rozpoczęciem Igrzysk w Rio, komisja MKOL podjęła decyzję, że karate sportowe WKF, w którego skład wchodzą Goju Ryu oraz Shotokan, będzie już oficjalnie nową dyscypliną olimpijską za cztery lata na igrzyskach w Tokio, jako pierwszy system karate. Jest szansa, że jakiś adept z naszej sekcji będzie reprezentował Polskę w najbliższych latach na tej najważniejszej imprezie sportowej świata – podkreśla Tomasz Bąk, prezes karate Goju Ryu Ścinawie, prezydent JKF SEIWAKAI w Polsce.

Treningi Karate Olimpijskiego w sezonie 2016/2017 w Ścinawie rozpoczęły się 6 września 2016 r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Ścinawie przy ul. Królowej Jadwigi 9 (sala gimnastyczna).

  • Początkujący – dzieci: wtorki, czwartki – 17.00 – 18.00
  • Zaawansowani – dzieci, młodzież, dorośli: wtorki, czwartki – 18.00 – 19.30
  • GOKa1 (karate kontaktowe dla dorosłych) od 19:30 – 20:30
  • Ćwiczenia rekreacyjne z elementami samoobrony dla pań: wtorki i czwartki 19:30-20:30.

– Jeśli chciałbyś przyjść i rozpocząć treningi – umów się z trenerem lub zadzwoń do klubu 607 341 933 lub 515 509 016. Powiemy Ci kiedy możesz przyjść. Poinformujemy Cię o możliwościach i obowiązkach. Przyjdź, nie zwlekaj. Czas szybko mija. Zdrowie, satysfakcja, Twoja kariera sportowa lub Twojego dziecka nie będzie czekać! – mówi Artur Trubicki. Warto z nami być. Nauka karate to nie tylko nauka umiejętności wykonywania technik, umiejętności samoobrony – to będzie styl życia – dodaje Artur.

O Paweł Flunt

Jestem zodiakalnym lwem, jak każdy z mojego znaku, jestem trochę typem samotnika żyjącego na krawędzi dwóch przeciwstawnych światów. Gdzie raz się dryfuje, a innym razem brnie do celu. Więcej >>>
Translate »