Promień: Wyłączony
Promień: km
Set radius for geolocation
post-title Świąteczna radość z DMS

Świąteczna radość z DMS

Świąteczna radość z DMS

Świąteczna radość z DMS

Dom Samotnej Matki w Ścinawie rusza z kolejnym wydarzeniem i zaprasza Państwa do wspólnego zaangażowania!

Wielkimi krokami zbliża się okres świąteczny, Mikołajki i Święta Bożego Narodzenia. Pragniemy by nasi podopieczni mieli jak najweselsze i najszczęśliwsze. Chcemy uniknąć pustego miejsca pod choinką oraz w dniu Świętego Mikołaja.

Matki i ich pociechy przebywające w naszym Domu potrzebują wsparcia, ciepła i pokazania, że warto walczyć o siebie i swój byt.

Kierownictwo placówki zachęca Państwo do pomocy przy zorganizowaniu paczek świątecznych dla Matek i ich Dzieci, by radość tego pięknego okresu, nie została stłumiona przez smutek braku możliwości podarowania sobie czegoś samemu spowodowanego bardzo niskimi dochodami.

Cel akcji, to spełnienie marzeń tych najmniejszych i wyrównanie szans w życiu społecznym!

Założenia akcji? Radość, zadowolenie, łzy szczęścia i wdzięczność, uwierzenie w siebie i zaufanie innym ludziom.

Jak pomóc?
Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami poprzez wiadomość facebook’owa oraz na e-mail: scinawa@monar.org. W ten sposób podamy Państwu listę marzeń i naszych podopiecznych i będą mogli Państwo wybrać osobę, której chcą Państwo sprawić prezent, możliwe jest również zakupienie produktów potrzebnych do przygotowania Kolacji Wigilijnej oraz słodyczy do zorganizowania paczek.
Liczymy na Państwa otwarte serduszka! Dobro wraca, z podwójną siłą, każdy zasługuje na szansę i Daj Siebie Innym!
Więcej informacji na: https://www.facebook.com/events/1815574425386307/

O Paweł Flunt

Jestem zodiakalnym lwem, jak każdy z mojego znaku, jestem trochę typem samotnika żyjącego na krawędzi dwóch przeciwstawnych światów. Gdzie raz się dryfuje, a innym razem brnie do celu. Więcej >>>
Translate »