Artur Trubicki jest uznanym i szanowanym sportowcem zarówno na terenie Polski Europy jaki i Świata. Osiągający ogromne sukcesy w karate. Wychowanek Ścinawskiego Klubu Karate Goju Ryu Shuseikan Poland, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Posiada czarny pas (2 dan) w stylu Goju Ryu oraz 3 kyu w stylu Shotokan.

Wielokrotny Mistrz Polski, Mistrz Europy, Podwójny Mistrz Świata, a także wielokrotny multimedalista Mistrzostw Polski oraz wielokrotny Mistrz Dolnego Śląska. Od 2009 r. do dzisiaj jest w Kadrze Narodowej Polski. Aktualnie trenuje i prowadzi treningi w Ścinawie oraz w Chobieni. Od 2006 r. posiada klasę sportową „M” Mistrzowską. Na chwilę obecną posiada ponad 320 medali. Od 2014 posiada Najwyższą Klasę Sportową – Międzynarodową Klasę Sportową „MM”.

Artur to wysokiej klasy karateka, który potrafi wygrywać z najlepszymi. Zawsze jest otwarty na ulepszanie swojej sztuki walki i samego siebie. Jego treningi doprowadziły go do nadzwyczajnej kondycji fizycznej, bo zignorował wszystkie zdarzenia odwracające uwagę i skoncentrował się na swym umysłowym i fizycznym doskonaleniu. Stał się tak dobry w walce sportowej, jak tylko było to możliwe. Reszta zawodników obserwuje go i być może zastanawia się, jak dobrzy mogliby być, gdyby tak poświęciliby się treningowi.

Artur realizuje nasze marzenia o sukcesach sportowców z terenu Miasta i Gminy Ścinawa na arenie Światowej i Międzynarodowej. Trenowani przez niego w Ścinawie jego młodzi uczniowie, pójdą w ślady Artura i będą w przyszłości sięgać również po zwycięstwa. Dobrym przykładem wysokiej klasy trenerskiej Artura a zarazem jego godnymi następcami są uczniowie osiągający coraz wyższe notowania w rankingu ogólnopolskim i międzynarodowym.

Ilość medali zdobytych przez całą karierę sportową: około 320 i liczba jeszcze rośnie… 😉